Pavel Luňáček

Tesařské práce Ústí nad Labem

Specializujeme se na veškeré tesařské práce, montáž vázaných tesařských konstrukcí, bednění, zhotovování nových vazních soustav krovů a opravy stávajících dřevěných konstrukcí. V rámci tesařských prací provádíme kompletní střechy na klíč, opravy a rekonstrukce všech typů střech, a to jak novostavby, tak i opravy a rekonstrukce včetně montáže střešních oken.

Provádíme také montáže altánů, pergol, teras, nejrůznějších přístřešků nebo krytých garážových stání, včetně ochranných nátěrů dřevěných konstrukcí.

Stavba a oprava krovů

Krov, jako nosná konstrukce střechy, musí snést zatížení střešní krytiny, odolávat počasí i škůdcům. Stavíme nejen nové krovy, ale opravujeme staré.  Opravy krovů se provádí zpravidla při rekonstrukcích střech, kdy není nutné měnit celou střešní konstrukci. Je-li krov napadený červotočem nebo poškozen zatékáním, je nejlepší řešení trám vyměnit.  Nové krovy stavíme dle projektové dokumentace, a pokud chybí, navrhneme sami řešení. Krovy upravujeme také při plánované změně dispozic střechy např. při půdní vestavbě.

Rádi pro vás vypracujeme nabídku tesařských prací na základě vašeho konkrétního zadání. Nabízíme kompletní tesařské práce v Ústí nad Labem a celém Ústeckém kraji.

+420 777 800 181