Pavel Luňáček

Střechy Luňáček - služby

Naše služby - střechy Ústí nad Labem Luňáček

Ať už jde o rekonstrukci nebo stavbu zbrusu nové střechy, obraťte se na profesionály. Zajistíme pro vás veškeré práce týkající se střechy.

Střecha na klíč

Provádíme střechy na klíč, pokrývačské a tesařské práce. Kompletní dodávky a montáže střech pro rodinné a bytové domy. Nabízíme veškeré druhy střešních krytin, montáž střešních oken a krovů. Zajistíme likvidaci staré krytiny. Provedeme úklid stavby a přebytečný materiál odvezeme. Střechy montujeme v Ústí nad Labem a celém Ústeckém kraji.

Střechy Luňáček

Rekonstrukce střechy, oprava střechy

Naše firma se specializuje na opravy střech a jejich rekonstrukce. Opravy střech provádíme komplexně včetně služeb jako pokrývačství, klempířství a tesařství. Pro opravy a rekonstrukce střech zajišťujeme dodávku střešních krytin, střešních oken a dalších doplňků.

Hydroizolace střech, tepelná izolace střech

Kvalitní hydroizolace dokáže zamezit škodlivým účinkům vody na jednotlivé části stavby a tím prodloužit její trvanlivost. Zvláště u plochých střech hrozí, že voda, která nemá kam odtékat, způsobí prosakování. Nabízíme hydroizolace střech plochých za použití těch nejodolnějších materiálů.

Tepelná izolace přispívá ke snižování celkové energetické náročnosti domů a objektů. Při rekonstrukci střechy, nebo u nové střechy vám navrhneme nejlepší řešení zateplení moderními materiály s nízkou tepelnou vodivostí.

Nátěry střech

Mnohdy není potřeba výměna střešní krytiny, pokud má třeba mírnou korozi. Natřeme vaši střechu – vyčistíme a provedeme nátěr nebo nástřik silikonovými laky, nebo moderními dvousložkovými polyuretanovými barvami, které střechu ochrání a výrazně prodlouží životnost.

Klempířské práce

Výroba oplechování na míru - okenní parapety, oplechování komínů, štítové lišty, okapový plech, úžlabní plechy, prostupy střechou, apod. Nejčastěji se používá jako materiál - pozink, měď, hliník – barvený i přírodní, barvený plech, titanzinek, rheinzink a nerez a další.

Pokrývačské práce

V rámci pokrývačských prací provedeme montáž betonových, pálených, plechových a plastových krytin. Postavíme kompletně nové střechy nebo zajistíme opravy střech stávajících. Vyměníme krytinu. Naši pokrývači se specializují jak na ploché střechy, tak i na střechy sedlové.

Tesařské práce

Opravy střech a krovů. Úpravy krovu pro půdní vestavby. Specializujeme se na výrobu a montáž dřevěných krovů všech typů a tvarů. Dodáme řeziva s možností impregnace proti dřevokazným houbám, hmyzu a proti požáru.

Střechy Luňáček

Poradenství při realizaci střechy

Rádi vám zodpovíme všechny dotazy, které se ve spojitosti s budoucí střechou vyskytnou - jaký sklon střechy dodržet, výběr vhodné krytiny, která varianta střechy bude výhodnější jak finančně, tak z hlediska odolnosti a mnohé další. Pomůžeme najít pro vás ideální řešení.

Materiál dopravíme až na stavbu

O dovoz materiálu se nemusíte starat. Veškerý materiál dovezeme přímo na stavbu vlastními prostředky.

+420 777 800 181