Pavel Luňáček

Střecha na klíč Ústí nad Labem

Kompletní servis pro Vaši střechu

Na střechy jsme specialisté. Pro své zákazníky střechy nejen opravujeme a rekonstruujeme, ale také stavíme kvalitní sedlové a ploché střechy na klíč. Dodáme Vám střechu přesně podle vašich přání, a pokud si nevíte rady, poradíme nejvhodnější řešení. Zajistíme pro vás klempíře, pokrývače a tesaře na vysoké úrovni s dlouholetými zkušenostmi.

Nabízíme kompletní servis pro vaši střechu:

 • zaměření střechy
 • kompletní dodávky střechy na klíč
 • dodávka materiálu přímo na stavbu
 • vyzdívání a oplechování komína
 • montáž hromosvodů
 • zakázkové klempířství
 • odvoz suti a úklid po práci
 • poskytujeme záruku na práci

Co to znamená “mít střechu na klíč”?

Při rekonstrukci nebo výstavbě nové střechy je kromě výběru vhodného materiálu ještě potřeba sehnat řemeslníky na tesařské, pokrývačské a specialisty na klempířské práce. Tím to ovšem nekončí, ještě je potřeba vytvořit harmonogram prací tak, aby práce na sebe hladce navazovali, a to není vůbec jednoduché. Stojí vás to čas a to ještě práce na střeše nezačaly.

Se službou „Střecha na klíč“ od nás ušetříte čas i peníze

Necháte-li si postavit novou střechu na klíč, ušetříte si spoustu starostí a času. Nebudete muset shánět řemeslníky a materiál. Veškeré stavební práce kolem střechy i dodávku materiálu zajistíme my. Navíc budete předem vědět, kolik vás stavba nové střechy stojí!

Střecha na klíč zahrnuje:

 • tesařské práce - výroba a montáž krovů, palubkových podhledů nebo obkladů atd.
 • klempířské práce - oplechování střechy, plechové střešní krytiny, oplechování fasádních prvků – parapety, římsy atd.
 • pokrývačské práce - pokládka a výměna střešních krytin, montáž bezpečnostních prvků atd.

Klíčem k úspěchu je kvalita

Výběr vhodného kvalitního materiálu a dodržení technologických postupů. To je ta pravá cesta k úspěchu. Střecha vám bude sloužit mnoho let a tak se nevyplatí šetřit na úkor kvality! Správně zvolený materiál dokáže prodloužit životnost střechy až o několik let a proto používáme pouze osvědčené, kvalitní materiály, které Vám navíc zajistíme včetně dopravy až na stavbu. Rádi vám s jejich výběrem poradíme.

Jak stavba střechy probíhá?

Realizace střechy na klíč je efektivní a rozhodně nejrychlejší řešení. Stačí nás jen kontaktovat mailem, pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky. Domluvíme schůzku na místě nebo u nás ve firmě a vypracujeme předběžnou cenovou nabídku.  Po vypracování cenové kalkulace, která se provádí na základě projektové dokumentace nebo podkladů investora, následuje odborná konzultace s klientem. Domluvíme dodávku materiálů a prací, technologického postupu prací, časového harmonogramu, dalších podrobností a sepíšeme smlouvu o dílo. Tím to vše pro vás skončí a naši řemeslníci se pustí do realizace střechy.  Jakmile je dílo hotovo, dochází ke kontrole a předání díla.

Cenová nabídka je zcela zdarma

Před vypracováním cenové nabídky preferujeme osobní jednání přímo na místě výstavby. Domluvíme se na řešení detailů, návrh technologických postupů a výběru vhodného materiálu. Projednáme také finanční možnosti a rozsah cenové nabídky. Cena střechy na klíč je individuální a odvíjí se od typu, složitosti a velikosti střechy.        

Střechy stavíme nejen v Ústí nad Labem, ale i po celém Ústeckém kraji.

+420 777 800 181