Pavel Luňáček

Klempířské práce Ústí nad Labem

Klempířina je tradiční řemeslo, které se podílí na funkčnosti a vzhledu vaší střechy. Aby do vašeho domu nezatékala voda a váš dům se stal odolný proti vlhkosti, jsou zapotřebí kvalitní klempířské práce.

Poskytujeme kompletní klempířské práce se střechou spojené:

  • montáž svodů a úžlabí
  • montáže okapů a lemování štítů
  • oplechování komína, atik či různých detailů střechy
  • montáž celoplechové střešní krytiny profilované nebo falcované
  • likvidace střešních odpadů, starého oplechování apod.
  • kompletní doprava nových materiálů
  • nátěry klempířských prvků

Součástí našich služeb klempířských prací je také demontáž staré střešní krytiny včetně odvozu na skládku.

Klempířské práce provádíme na stavbách rodinných domů, administrativních budovách i velkých průmyslových objektech.

Používáme klempířské materiály s různou povrchovou úpravou (pozinkované, lakované, hliníkové, měděné nebo titanzinkové). Každý z těchto materiálů má jinou životnost a cenu. Proto s důležitým rozhodnutím zvolit správný materiál pro Vaši střechu odborně poradíme zdarma.

Klempířské práce od zkušených odborníků

Veškeré klempířské práce, provádějí naši zkušení a řádně proškolení řemeslníci, kteří na přání zákazníka provedou kompletní klempířské práce, nebo jen část střešních prací, či pouze výrobu a montáž. Zajistíme kompletní dodávky klempířských prací ze všech dostupných klempířských materiálů.

Pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší. Všechny námi dodávané materiály střešních krytin jsou v ČR certifikovány a výrobce, či dodavatel zaručuje kvalitu dodávané střešní krytiny.

Opravy klempířských prvků

V rámci klempířských prací nabízíme také opravu klempířských prvků. Především u starších střech, kde není nutné okamžitě měnit celý střešní plášť, Vám rádi nabídneme opravu těchto prvků. Vyměníme celý, případně část poškozeného prvku nebo jej opravíme, což se týká například prorezivělého pozinkového žlabu nebo nefunkčních svodů apod.

+420 777 800 181